  • Mfr # TFP001HZ18X029WH
  • Zoro # G304483759
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X029WH
Width
18"
Height
29"