  • Mfr # TFP001HZ18X038WH
  • Zoro # G404477788
Width
18"
Color
White
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X038WH
Width
18"
Height
38"