  • Mfr # TFP001HZ18X066WH
  • Zoro # G504482446
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X066WH
Width
18"
Height
66"