  • Mfr # TFP001HZ12X060WR
  • Zoro # G604481097
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X060WR
Width
12"
Height
60"