  • Mfr # TFP001HZ12X062WR
  • Zoro # G704482314
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X062WR
Width
12"
Height
62"