  • Mfr # TFP001HZ12X068WR
  • Zoro # G604487525
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X068WR
Width
12"
Height
68"