  • Mfr # TFP001HZ15X028WR
  • Zoro # G904484231
Width
15"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X028WR
Width
15"
Height
28"