  • Mfr # TFP001HZ18X072WR
  • Zoro # G404488036
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X072WR
Width
18"
Height
72"