  • Mfr # TFP001ST12X030BL
  • Zoro # G904482473
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Antonio Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST12X030BL
Width
12"
Height
30"