  • Mfr # TFP001ST12X042BL
  • Zoro # G304478335
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Antonio Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001ST12X042BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
42"