  • Mfr # TFP001ST15X032BL
  • Zoro # G204483200
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST15X032BL
Width
15"
Height
32"