  • Mfr # TFP001ST18X036BL
  • Zoro # G404484045
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
San Antonio Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST18X036BL
Width
18"
Height
36"