  • Mfr # TFP001ST18X039BL
  • Zoro # G304487726
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001ST18X039BL
Width
18"
Height
39"