  • Mfr # TFP001ST18X061BL
  • Zoro # G804476251
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
San Antonio Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001ST18X061BL
Width
18"
Height
61"