  • Mfr # TFP001ST18X064BL
  • Zoro # G704477945
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Antonio Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001ST18X064BL
Width
18"
Height
64"