  • Mfr # TFP001ST12X033BR
  • Zoro # G704484745
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST12X033BR
Width
12"
Height
33"