  • Mfr # TFP001ST12X042BR
  • Zoro # G704478232
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST12X042BR
Width
12"
Height
42"