  • Mfr # TFP001ST12X045BR
  • Zoro # G604479940
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST12X045BR
Width
12"
Height
45"