  • Mfr # TFP001ST18X079BR
  • Zoro # G204490529
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Antonio Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST18X079BR
Width
18"
Height
79"