  • Mfr # TFP001ST18X062LP
  • Zoro # G204477018
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST18X062LP
Width
18"
Height
62"