  • Mfr # TFP001ST12X042SM
  • Zoro # G304478656
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001ST12X042SM
Width
12"
Height
42"