  • Mfr # TFP001ST12X080SM
  • Zoro # G104478764
Width
12"
Color
Shadow Mountain
San Antonio Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST12X080SM
Width
12"
Height
80"