  • Mfr # TFP001ST18X036WH
  • Zoro # G104484635
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001ST18X036WH
Width
18"
Height
36"