  • Mfr # TFP001ST18X057WH
  • Zoro # G304487733
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Antonio Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001ST18X057WH
Width
18"
Height
57"