  • Mfr # TFP001SC12X035BL
  • Zoro # G004482908
Width
12"
Color
Black
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X035BL
Width
12"
Height
35"