  • Mfr # TFP001SC12X043BL
  • Zoro # G604489697
Width
12"
Color
Black
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X043BL
Width
12"
Height
43"