  • Mfr # TFP001SC12X060BL
  • Zoro # G704510765
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X060BL
Width
12"
Height
60"