  • Mfr # TFP001SC12X065BL
  • Zoro # G304493628
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SC12X065BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
65"