  • Mfr # TFP001SC12X079BL
  • Zoro # G604510100
Width
12"
Color
Black
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X079BL
Width
12"
Height
79"