  • Mfr # TFP001SC15X063BL
  • Zoro # G804512621
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC15X063BL
Width
15"
Height
63"