  • Mfr # TFP001SC18X028BL
  • Zoro # G304490436
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X028BL
Width
18"
Height
28"