  • Mfr # TFP001SC18X032BL
  • Zoro # G704495772
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X032BL
Width
18"
Height
32"