  • Mfr # TFP001SC18X033BL
  • Zoro # G004496561
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC18X033BL
Width
18"
Height
33"