  • Mfr # TFP001SC18X045BL
  • Zoro # G304512626
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC18X045BL
Width
18"
Height
45"