  • Mfr # TFP001SC18X048BL
  • Zoro # G904491673
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X048BL
Width
18"
Height
48"