  • Mfr # TFP001SC18X060BL
  • Zoro # G204506862
Width
18"
Color
Black
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC18X060BL
Width
18"
Height
60"