  • Mfr # TFP001SC18X077BL
  • Zoro # G504504384
Width
18"
Color
Black
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X077BL
Width
18"
Height
77"