  • Mfr # TFP001SC12X026BR
  • Zoro # G204477148
Width
12"
Color
Fire Red
True Fit
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X026BR
Width
12"
Height
26"