  • Mfr # TFP001SC12X040BR
  • Zoro # G604487730
Width
12"
Color
Fire Red
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X040BR
Width
12"
Height
40"