  • Mfr # TFP001SC12X059BR
  • Zoro # G904509163
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X059BR
Width
12"
Height
59"