  • Mfr # TFP001SC12X061BR
  • Zoro # G304511056
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X061BR
Width
12"
Height
61"