  • Mfr # TFP001SC12X064BR
  • Zoro # G204491366
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X064BR
Width
12"
Height
64"