  • Mfr # TFP001SC12X079BR
  • Zoro # G904510794
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SC12X079BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
79"