  • Mfr # TFP001SC15X044BR
  • Zoro # G804512720
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC15X044BR
Width
15"
Height
44"