  • Mfr # TFP001SC18X032BR
  • Zoro # G504495675
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC18X032BR
Width
18"
Height
32"