  • Mfr # TFP001SC18X040BR
  • Zoro # G204505018
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X040BR
Width
18"
Height
40"