  • Mfr # TFP001SC12X032MR
  • Zoro # G004481307
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC12X032MR
Width
12"
Height
32"