  • Mfr # TFP001SC12X048MR
  • Zoro # G004496592
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X048MR
Width
12"
Height
48"