  • Mfr # TFP001SC18X062MR
  • Zoro # G204509252
Width
18"
Color
Pepper Red
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC18X062MR
Width
18"
Height
62"