  • Mfr # TFP001SC12X064SM
  • Zoro # G204492721
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC12X064SM
Width
12"
Height
64"